Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Plant
Orzecznictwo: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Numer modelu: LDZ-PL20485
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1KGS/do negocjacji
Cena: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Szczegóły pakowania: Opakowanie w bębnie kartonowym: 5 kg/bęben, 4 bębny w kartonie, 20 kg w kartonie (41*28*33,5 cm); Op
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych na zamówienie próbne; 5-10 dni roboczych na zamówienie OEM
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 kilogramów/kilogramów dziennie
| Główne uwagi | Top Notes zapewniają natychmiastowy, wzmacniający sygnał budzenia, charakteryzujący się ostrymi, smacznymi "snap" świeżej skórki imbiru, często akcentowany przez jasny błysk cytrusowy cytryny lub cytryny,co zwiększa postrzeganie czystości i sanitarności, niezbędnych dla produktów do mycia z wysokiej jakości. |
|---|---|
| Środkowe nuty | Przenosząc się na środkowe nuty, zapach przechodzi od ostrego cytrusowego do bardziej uziemionego, pikantnego serca korzenia imbiru.głębokość zielona, która naśladuje naturalną ziemskość rośliny, często towarzyszące miękkim kwiatowym lub zielonym herbacie, aby wygładzić początkową ostrość. |
| Podstawowe uwagi | Wreszcie, Base Notes zakotwiczają zapach subtelnym, ziemnym muszkiem i miękkim drewnem.i wyrafinowany pikantny ślad pozostaje na skórze. |
| Nazwa produktu | Olej zapachowy o smaku imbiru |
|---|---|
| Profil zapachu | Aromat kwiatowo-owocowo-drzewny |
| Wymiar | Przejrzysty, bezbarwny do jasnoludnego płynu |
| Względna gęstość | 00,890 do 0,920 g/cm3 @ 25°C |
| Punkty zapłonu | > 75°C ((167°F) |
| Wskaźnik załamania (RI) | 1.475 do 1.495 (w temperaturze 20°C) |
| Bezftalatowe | - Tak, proszę. |
| Czas trwania | 36 miesięcy (przechowywać z dala od światła) |
| Zgodność z IFRA | Zgodne ze standardami IFRA |
| Rozpuszczalność | Rozpuszczalny w systemach na bazie czynników powierzchniowych |
| Zastosowanie | Wskaźnik wykorzystania |
|---|---|
| Żel prysznicowy i myj ciało | 10,5% - 5,0% |
| Szampon i balsam | 10,0% - 3% |
| Płynne mydło do rąk | 00,5% - 2% |
| Mydło przetwarzane na zimno | 3% - 6% |
| Losowanie/krem do ciała | 00,2% - 1% |
| Rodzaj opakowania | KTY | Specyfikacja | Objętość |
|---|---|---|---|
| Plastikowa butelka | 5 kg | L41*W28*H33,5 cm (5 kg*4 butelki na karton) | 0.038cbm |
| Włókno metalowe | 25 kg | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Jerry może | 20-25 kg | L29,5*D29,5*H41cm | 0.33cbm |